B78148T3471K
B78148T3471K
Part Number :
B78148T3471K
Description :
FIXED IND 470NH 750MA 315MOHM TH
Datasheet :
B78148T3471K.pdf
Delivery Services :
B78148T3471K
Comments
    B78148T3471K Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Material-Core:
    Ceramic
    Inductance:
    470 nH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    750 mA
    DCResistance(DCR):
    315mOhm Max
    Q@Freq:
    35 @ 25.2MHz
    Frequency-SelfResonant:
    280MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25.2 MHz