B78108T3151K
B78108T3151K
Part Number :
B78108T3151K
Description :
FIXED IND 150NH 1.02A 155MOHM TH
Datasheet :
B78108T3151K.pdf
Delivery Services :
B78108T3151K
Comments
    B78108T3151K Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Material-Core:
    Ceramic
    Inductance:
    150 nH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    1.02 A
    DCResistance(DCR):
    155mOhm Max
    Q@Freq:
    38 @ 25.2MHz
    Frequency-SelfResonant:
    500MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25.2 MHz