B78108T1223K009
B78108T1223K009
Part Number :
B78108T1223K009
Description :
FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
Datasheet :
B78108T1223K009.pdf
Delivery Services :
B78108T1223K009
Comments
    B78108T1223K009 Specifications
    Packaging:
    Tape & Box (TB)
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    170 mA
    DCResistance(DCR):
    3.2Ohm Max
    Q@Freq:
    60 @ 2.52MHz
    Frequency-SelfResonant:
    30MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz