AX5PAF1-933.1200
AX5PAF1-933.1200
Part Number :
AX5PAF1-933.1200
Description :
OSC XO 933.12MHZ 3.3V LVPECL
Datasheet :
AX5PAF1-933.1200.pdf
Delivery Services :
AX5PAF1-933.1200
Comments
    AX5PAF1-933.1200 Specifications
    Frequency:
    933.12 MHz
    Output:
    LVPECL
    Voltage-Supply:
    3.3V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    110mA
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)