AX5MCF3-880.0000
AX5MCF3-880.0000
Part Number :
AX5MCF3-880.0000
Description :
OSC XO 880MHZ 1.8V CML
Datasheet :
AX5MCF3-880.0000.pdf
Delivery Services :
AX5MCF3-880.0000
Comments
    AX5MCF3-880.0000 Specifications
    Frequency:
    880 MHz
    Output:
    CML
    Voltage-Supply:
    1.8V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    85mA
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)