AX5DAF1-210.0000
AX5DAF1-210.0000
Part Number :
AX5DAF1-210.0000
Description :
OSC XO 210MHZ 3.3V LVDS
Datasheet :
AX5DAF1-210.0000.pdf
Delivery Services :
AX5DAF1-210.0000
Comments
    AX5DAF1-210.0000 Specifications
    Frequency:
    210 MHz
    Voltage-Supply:
    3.3V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    80mA
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)