AX5DAF1-122.8800
AX5DAF1-122.8800
Part Number :
AX5DAF1-122.8800
Description :
OSC XO 122.88MHZ 3.3V LVDS
Datasheet :
AX5DAF1-122.8800.pdf
Delivery Services :
AX5DAF1-122.8800
Comments
    AX5DAF1-122.8800 Specifications
    Frequency:
    122.88 MHz
    Voltage-Supply:
    3.3V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    80mA
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)