70F333AI-RC
70F333AI-RC
Part Number :
70F333AI-RC
Description :
FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Datasheet :
70F333AI-RC.pdf
Delivery Services :
70F333AI-RC
Comments
    70F333AI-RC Specifications
    Series:
    70F
    Inductance:
    3.3 mH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    53 mA
    DCResistance(DCR):
    51.6Ohm Max
    Q@Freq:
    52 @ 250kHz
    Frequency-SelfResonant:
    800kHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    250 kHz