70F332AF-RC
70F332AF-RC
Part Number :
70F332AF-RC
Description :
FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH
Datasheet :
70F332AF-RC.pdf
Delivery Services :
70F332AF-RC
Comments
    70F332AF-RC Specifications
    Series:
    70F
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    33 mH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    43 mA
    DCResistance(DCR):
    134Ohm Max
    Q@Freq:
    61 @ 79kHz
    Frequency-SelfResonant:
    232kHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    79 kHz