70F225AI-RC
70F225AI-RC
Part Number :
70F225AI-RC
Description :
FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH
Datasheet :
70F225AI-RC.pdf
Delivery Services :
70F225AI-RC
Comments
    70F225AI-RC Specifications
    Series:
    70F
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    229 mA
    DCResistance(DCR):
    2.28Ohm Max
    Q@Freq:
    51 @ 2.5MHz
    Frequency-SelfResonant:
    13MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.5 MHz