70F222AI-RC
70F222AI-RC
Part Number :
70F222AI-RC
Description :
FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH
Datasheet :
70F222AI-RC.pdf
Delivery Services :
70F222AI-RC
Comments
    70F222AI-RC Specifications
    Series:
    70F
    Inductance:
    22 mH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    41 mA
    DCResistance(DCR):
    144Ohm Max
    Q@Freq:
    50 @ 79kHz
    Frequency-SelfResonant:
    270kHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    79 kHz