545CAA20M9715BCG
545CAA20M9715BCG
Part Number :
545CAA20M9715BCG
Manufacturer :
Silicon Labs
Description :
XTAL OSCILLATOR SMD
Datasheet :
545CAA20M9715BCG.pdf
Category :
Oscillators
Delivery Services :
545CAA20M9715BCG
Comments
    545CAA20M9715BCG Specifications
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Strip
    Series:
    Ultra™ Si545
    ProductStatus:
    Active
    BaseResonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Frequency:
    20.9715 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    CMOS
    Voltage-Supply:
    1.8V ~ 3.3V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    127mA
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)