445I32J27M00000
445I32J27M00000
Part Number :
445I32J27M00000
Description :
CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD
Datasheet :
445I32J27M00000.pdf
Delivery Services :
445I32J27M00000
Comments
    445I32J27M00000 Specifications
    Frequency:
    27 MHz
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    FrequencyTolerance:
    ±30ppm
    LoadCapacitance:
    9pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    40 Ohms
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)