445I23K24M00000
445I23K24M00000
Part Number :
445I23K24M00000
Manufacturer :
CTS-Frequency Controls
Description :
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Datasheet :
445I23K24M00000.pdf
Category :
Crystals
Delivery Services :
445I23K24M00000
Comments
    445I23K24M00000 Specifications
    Package/Case:
    2-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Series:
    445
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    24 MHz
    FrequencyStability:
    ±30ppm
    FrequencyTolerance:
    ±20ppm
    LoadCapacitance:
    8pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    40 Ohms
    OperatingMode:
    Fundamental
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)