445C23L20M00000
445C23L20M00000
Part Number :
445C23L20M00000
Description :
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Datasheet :
445C23L20M00000.pdf
Delivery Services :
445C23L20M00000
Comments
    445C23L20M00000 Specifications
    Frequency:
    20 MHz
    FrequencyStability:
    ±30ppm
    FrequencyTolerance:
    ±20ppm
    LoadCapacitance:
    12pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    40 Ohms
    OperatingTemperature:
    -20°C ~ 70°C
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)