1808GA471MAT2A
1808GA471MAT2A
Part Number :
1808GA471MAT2A
Datasheet :
1808GA471MAT2A.pdf
Delivery Services :
1808GA471MAT2A
Comments
    1808GA471MAT2A Specifications
    Capacitance:
    470 pF
    Tolerance:
    ±20%
    Voltage-Rated:
    2000V (2kV)
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Size/Dimension:
    0.181 L x 0.079 W (4.60mm x 2.00mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.087 (2.20mm)