15KP130C
15KP130C
Part Number :
15KP130C
Description :
TVS DIODE 130VWM 219.45VC P600
Datasheet :
15KP130C.pdf
Delivery Services :
15KP130C
Comments
    15KP130C Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    130V
    Voltage-Breakdown(Min):
    136.08V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    219.45V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    Power-PeakPulse:
    15000W (15kW)
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)