1206J1000331GCT
1206J1000331GCT
Part Number :
1206J1000331GCT
Description :
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206
Datasheet :
1206J1000331GCT.pdf
Delivery Services :
1206J1000331GCT
Comments
    1206J1000331GCT Specifications
    Capacitance:
    330 pF
    Tolerance:
    ±2%
    Voltage-Rated:
    100V
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.063 (1.60mm)