0ACB020.XP
0ACB020.XP
Part Number :
0ACB020.XP
Manufacturer :
Littelfuse Inc.
Description :
CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Datasheet :
0ACB020.XP.pdf
Category :
Circuit Breakers
Delivery Services :
0ACB020.XP
Comments
    0ACB020.XP Specifications
    Packaging:
    Bulk
    Series:
    ACB
    ProductStatus:
    Active
    MountingType:
    Holder
    BreakerType:
    CurrentRating(Amps):
    20A
    VoltageRating-AC:
    VoltageRating-DC:
    12 V