02015A180FAT2A
02015A180FAT2A
Part Number :
02015A180FAT2A
Datasheet :
02015A180FAT2A.pdf
Delivery Services :
02015A180FAT2A
Comments
    02015A180FAT2A Specifications
    Capacitance:
    18 pF
    Tolerance:
    ±1%
    Voltage-Rated:
    50V
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Size/Dimension:
    0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.013 (0.33mm)